ממשיך לנסוע: חי מבית אבי חי

הכרטיסים אזלו

היינו אומרים שאהוד בנאי "שבר את הגבולות" בין הרוקנ'רול של אמריקה לבין הסלסולים ששמענו בבית, אלא שנדמה כאילו גבולות מעולם לא היו קיימים מבחינתו. לא משנה אם אתם בפלורנטין, בברוקלין או ברחוב האגס 1 - השירים שלו כנראה תיארו את מה שמסביבכם בדייקנות יוצאת דופן.

במפגש הקרוב של "סיפורים במונו", יואב קוטנר יפגוש על הבמה מוזיקאי שהוא אחד הקונצנזוסים הגדולים והמשמעותיים במוזיקה הישראלית, אבל עד גיל מאוחר עבד בכלל בדואר; קשה לדמיין איך הייתה נשמעת המוזיקה הישראלית בלי אהוד בנאי, ואיזה מזל שלא צריך.

מחיר: 60 ₪ | סטודנטים: 30 ₪
צילום: גבריאל בהרליה

Model.Data.ShopItem : 0 0

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי