מה ידוע על היום הזה: חי בבית אבי חי

הכרטיסים אזלו

מאור כהן כנראה היה זיקית בגלגול הקודם, אחרת אין דרך להסביר את העובדה שהאיש מחליף צבעים ופרצופים בכזה נונשלנט. הוא התפרסם כיוצר קומי נטול עכבות עם שירים כמו "השכן", "Carol" או "ריקי", אבל טיפח גם צד רציני לחלוטין, עם אלבומים כמו "פרחי הרע" למילותיו של המשורר הצרפתי בודלר. אבל הרגעים הגדולים ביותר קרו כשכהן ההומוריסטי התאחד עם כהן הרגיש, והוליד להיטים כמו "הכי יפה בעולם" או "שישי שבת (יום הבוחר)".


עכשיו הוא מגיע להופעה אקוסטית ושיחה עם יואב קוטנר על במת בית אבי חי, בתוספת אורח מיוחד - הגיטריסט המבריק עוזי רמירז ("בום פם", "האחים רמירז").

 

*קרדיט לצילום: לירון כהן

 

מקומות הישיבה באולם וביציע אינם מסומנים, הישיבה תתאפשר על בסיס מקום פנוי

 

Model.Data.ShopItem : 0 0

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי